Продаж арт-продукції та виробів сучасного мистецтва он-лайн

Для досягнення мети та виконання завдань даного проекту ГС АКП “Пік-Арт” в жовтні 2017 року стала засновником Підприємства обєднання громадян громадської спілки Асоціація культурного підприємництва Пік-Арт – “Пік-Арт – соціальне підприємство”.

В лютому 2018 проект переміг в конкурсі стартапів від Вінницької облдержадміністрації.

Наразі проект триває, команда експертів працює над наповненням продукцією інтернет-магазину підприємства. Доступні товари представлені в розділі МАГАЗИН на нашому сайті.

Ми запрошуємо до співпраці всіх митців України, які бажають реалізовувати продукцію з нашою допомогою та працюють в представлених категоріяї нашого магазину.

Статус підприємства “Пік-Арт” – соціальне, оскільки 30 % отриманого прибутку ми спрямовуємо на реалізацію нагальних соціально-культурних проектів та розвиваємо творчість юних талантів шляхом навчання образотворчому мистецтву в студії “Лавка чудес”.

Тому, шановний клієнте нашого магазину! Купуючи роботи наших митців, Ви не тільки отримуєте унікальну мистецьку роботу, а ще й робите власний внесок в розвиток культури та мистецтва країни.

Керівник проекту – Наталія Дерлиця

 

Від спільних дій до добробуту кожного!

 Проект реалізовується спільно з виробничим кооперативом “Голден Флора”, який займається заготівлею, переробкою та збутом лікарської рослинної сировини. Підприємство знаходиться  в місті Ладижин, Вінницької області.

Проектною діяльністю передбачено:

а) підготовку виробничої бази – придбання обладнання для забезпечення виконання повного циклу заготівлі лікарської рослинної сировини(ЛРС); 

б) підвищення кваліфікації дрібних заготівельників міста, щодо стандарту продукції, яку переробляє кооператив “Голден Флора”;

в) створення мережі заготівельникв ЛРС;

д) розробку маркетингової стратегії кооперативу для внутрішнього та завнішнього ринків;

Діяльність кооперативу в частині заготівлі ЛРС носить сезонний характер, тому станом на серпень 2019 року кооператив власними ресурсами здійснив заготівлю та часткову переробку ЛРС в цьому сезоні.

Для забезпечення повного циклу виробничої бази та виконання інших завдань проекту – кооператив потребує фінансової та іншої ресурсної підтримки. Наразі ведуться перемовини щодо фінансування проекту Проектом міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” та залучення представників великого бізнесу Вінницької області. 

Керівник проекту  – Тетяна Турченкова 

Керівник кооперативу – Володимир Мазур

 

GekRadio.com - площадка з Живою музикою

 

GekRadio.com – це безформатне, некомерційне інтернет-радіо.

24 години на добу Ви можете насолоджуватись неформатною музикою всіх часів та народів від музичного експерта та керівника проекту – John Gek. 

Завдячуючи 20 річному досвіду роботи з музикою – John Gek з задоволенням підбере та наповнить будь який простір музикою та задовольнить потреби навіть самого вишуканого смаку.  

Керівник проекту  – Ігор Ніколайчук

Вінниччині потрібні молоді підприємці

      Мале та середнє підприємництво є основою розвитку економіки будь-якої країни. За даними ООН, на малих та середніх підприємствах задіяно 50% працездатного населення і виробляється від 30% до 60% національного продукту.  Однак, в Україні частка малих та середні підприємств у забезпеченні населення робочими місцями становить лише до 30%. За дослідженням «Цінності української молоді 2016», діючих підприємців серед молоді лише близько 5%. Тільки 38% прагнуть займатися підприємництвом і в той же час, великий відсоток молоді вважають себе підприємцями, однак, офіційно не реєструються.
       Метою проєкту є підвищення рівня поінформованості молоді Вінницького регіону щодо важливості, актуальності та переваг ведення підприємницької діяльності.

Проект спрямований на популяризація підприємництва серед молоді.

Керівник проекту – Тетяна Турченкова

IMG_7565