Запрошення експертів

ПІК-АРТ звертається до експертів, культурознавців, митців, діячів культури, підприємців та активістів, які задіяні в галузі та підтримують підприємництво, а також мають бажання допомогти творчим людям отримувати достойну винагороду за свій талант – запрошуємо до співпраці! 

Від Вас ми очікуємо інформаційну підтримку у вигляді статей, які ми будемо публікувати на сайті в розділі ВІДЖЕТ, БЛОГИ за напрямками – КУЛЬТУРА або ПІДПРИЄМНИЦТВО. Для публікації Ваших статей, заповніть будь ласка гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/MfLc6jq81SxQUYLBA

Якщо Ви це зробили – вітаємо в команді! А отже ми маємо спільні цінності та погляди, оскільки ми переконані, що  ПІДПРИЄМЕЦЬ – це ТВОРЕЦЬ суспільних БЛАГ, а КУЛЬТУРА складається з ІСТИНИ, ДОБРА та КРАСИ, що утворюють триєдність та обумовлюють один одного. 

Так, справжня ІСТИННІСТЬ завжди приймає ЕСТЕТИЧНІ форми та покликана служити ДОБРУ.

 

 

 

 

Запрошення митців

ПІК-АРТ відкриває інтернет-магазин виробів сучасного мистецтва та бере на себе зобов’язання продати Вашу роботу за вартість, яку Ви нам вкажите!

Ми запрошуємо до співпраці всіх митців України, які працюють в категоріях: живопис, фотографія, лялькарство та виробляють декоративні речі для дому, або прикраси. Заповніть гугл-форму за посиланням https://forms.gle/sQZRbTTPHy3tzXmc7 та ми додамо Ваші роботи на наш сайт в розділ МАГАЗИН.

Для того, щоб поцінувачі Вашої творчості знали про Вас більше, надайте нам свою коротку творчу історію і ми її опублікуємо в розділі МИТЦІ: https://forms.gle/Y79As8soLZnU7m5z7

Послуги є безкоштовні, але якщо у Вас є уточнюючі питання, будь ласка телефонуйте керівнику проекту Наталії Дерлиці 0982625266.

  

 

 

 

 

 

Інформація для клієнта

Статус підприємства ПІК-АРТ – соціальне, оскільки до 30% отриманого прибутку спрямовується на реалізацію соціально-культурних проектів,  розвиток творчості молоді та представників інклюзії.

Тому, шановний клієнте! Купуючи роботи наших митців, чи користуючись  послугами ПІК-АРТ, Ви не тільки отримуєте унікальну мистецьку роботу чи послугу,  а ще й робите власний внесок в розвиток культури та мистецтва країни. 

Основна ідея діяльності.

Аналіз галузі культури показав, що підприємництво має досить камерний характер, а деякі мистецькі роботи потребують багато ресурсу, а від так, для того щоб продати свою роботу, митцю необхідно, або відразу за невеликі гроші її реалізовувати, або чекати довгі місяці, а то й роки, поки не знайдеться істинний поцінувач його творчості. Саме тому у митців галузі виникає необхідність в об’єднанні  та мати провайдера, який здатний забезпечити продажі. ПІК-АРТ надає послуги митцям спілки абсолютно безкоштовно та  сприяє створенню умов, щодо розвитку підприємництва, творчості та в цілому культури України.